Grafik Tasarım & Animasyon

Grafik Tasarım & Animasyon

Paylaşın

Grafik tasarım gerek dijital gerek geleneksel ortamda tanıtım ve reklam amaçlı yapılan tüm görsel iletişim çalışmalarını içermektedir. Kişilerin görsel hafızalarına hitap eden tasarımla verilmek istenen mesaj daha hızlı ve kalıcı bir şekilde verilmektedir. Markanızı ve işletmenizi tanıtmak için başarılı bir grafik tasarım desteği alabilir, fikirlerinizi hedef kitlenize etkileyici görsel ve yazılarla ulaştırabilirsiniz.
Grafik Tasarım Hizmetleri:
Kurumsal Kimlik Tasarımı:
Kurumsal kimlik tasarımı, bir işletmenin marka değeri kazanmasında ve kurumsallaşma sürecinde etkin rol oynayan öncü faktörlerdendir. İşletmenizin her ortamda tanıtımını yaparken bünyesindeki diğer ögelerle firmanızın görsel kimliğinizi oluşturmaktadır. Kişilerin aklında kalmasını sağlayarak markanızın değer kazanmasını sağlar. Kurumsal kimlik tasarımı ögeleri şu şekildedir:
• Logo
• Kartvizit
• Fatura
• Antetli Kağıt
• Torba Zarf
• Sunum Dosyası
• Diplomat Zarf
• Ajanda
• Logonun iş elbiselerine uyarlanması, araç giydirme vb. gibi isteğinize göre daha birçok çalışma kurumsal kimlik tasarımı ögelerine girmektedir.
Logo Tasarımı:
Logo, işletmelerin kendisini ve markasını yansıtması için gerekli olan bir çalışmadır. Logonuzun sizi ve firmanızı temsil etmesi, akıllarda kalıcı olması, sade ve bir o kadar etkileyici tercih edilmesi gerektir. Özel istekleriniz doğrultusunda sizin için detaylara önem vererek özgün ve akıllarda kalıcı logo çalışmaları yapıyoruz. Tasarladığımız logo örneklerini sizlere sunuyor ve beğendiğiniz logo üzerinden çalışmamızı geliştirerek sonuca ulaşıyoruz. Siz de firmanızın kurumsallığı için logo tasarımı ile markalaşma sürecinin ilk adımını atabilirsiniz.
Diğer Grafik Tasarım Hizmetleri:
E-mail Şablon Tasarımı
Sosyal Medya Konsept Tasarım
Banner Tasarım
Web Site Görselleri
Web Site Banner/ E-ticaret Banner
Slider
Pop-up
Arayüz tasarımı (UI) gibi daha birçok grafik tasarım hizmetimiz bulunmaktadır. İhtiyacınız olan grafik tasarım hizmeti için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
BASILI İŞLER
Sektörünüzde markanızın farklı olduğunu kanıtlamak, firmanızın her türlü reklam ve tanıtımını yapmak için basılı işlere ihtiyacınız olmaktadır. İhtiyacınız olan tasarım işlerini baskıya gönderilecek özel ölçülere göre yapmaktayız. Hem etkileyici hem de sade çalışmalarla firmanızı tanıtırken tasarımlarımızla da görselliğe ayrıca önem vermekteyiz. Vermek istediğiniz mesajı kısa ve etkili bir yoldan vermenizi sağlıyoruz.
Afiş
Broşür
El İlanı
Poster
Katalog
Ambalaj Tasarımı
Etiket Tasarımı gibi tasarımlar basılı işler kategorisinde yer almaktadır.

Paylaşın

İhtiyacınıza Göre

Paketinizi Oluşturun!

İhtiyacınız Olan Hizmetleri Belirleyerek Kolay, Hızlı ve Özgürce Paketinizi Oluşturabilirsiniz.

Tek Tuşla Tüm Dünyadayız!

İletişime Geç
Konumumuz
© 2023 Procvia | Tüm hakları saklıdır.