Biz Kimiz?

HAKKIMIZDA

Biz Kimiz?

HAKKIMIZDA

Procvia; yaratıcı fikirleri ve profesyonel hizmet anlayışıyla sektöründe uzun yıllardır hizmet vermektedir. Düşünmeyi, araştırmayı ve üretmeyi seven ekibimiz ile üstlendiğimiz işleri yaparken her zaman yükselmeyi ve yükseltmeyi hedeflemekteyiz. Dünyanın her yerine kaliteli ve güvenilir hizmet sunarken markalaşmanızı da garanti ediyoruz. Çalıştığımız her bir firma için ayrı stratejiler planlıyoruz ve en etkili olacak şekilde hayata geçiriyoruz. Firmanızın tüm işlerini eksiksiz ve kusursuz yapmak için buradayız! Rakiplerinizden farklı olmak ve dijital dünyada kendinizi kanıtlamak istiyorsanız Procvia ile tanışmanın tam zamanı!

MİSYONUMUZ

Kreatif bakış açımızı firmaların ihtiyaçlarıyla birleştirerek markaların gelişme serüvenine hız katmaktır. Tüm işlerimizi özenle yaparken aynı zamanda hızlı bir şekilde yaparak kısa sürede firmanıza çözümler üretmektir. Çalıştığımız firmaların rakip analizini profesyonel bir şekilde yaparak potansiyel hedef kitlelerini ve strateji yöntemlerini belirlemektir. Müşteri memnuniyetini sürekli kılmak ve iş ortaklarımıza beklentilerinden fazlasını sunmaktır. Reklam sektörüne orijinalliğimiz ile yeni bir yön vermektir.

 

Creatıve

VİZYONUMUZ

Procvia reklam ajansı olarak yenilikçi çözümlerimizi sektöre yansıtarak diğer firmalardan farkımızı ortaya koymaktır. Alanında uzman enerjik, dinç ve her daim pozitif ekibimizle projelerinizi hayata geçirmektir. Gelişen ve değişen teknolojiyi yakından takip ederek imkânlarından sınırsız faydalanmaktır. İşlerini yaptığımız firmaların imajlarını güçlendirirken markasına değer katmak, dijital ve reel dünyada kurumsallaşmasını sağlamak ajansımızın asıl amaçlarındandır. Üstlendiğimiz projelerin tüm gereklerini kapsamlı bir şekilde araştırmaktayız. İşletmelerin sektördeki stratejilerini incelemek ve her pazarın kendine özgü faaliyetlerini takip ederek rakiplerinden farklı olmasını sağlamaktır.

Değerlendirmeler

Yorumlar!

Bir platform üzerinden tanıştığımız Procvia ekibi ile bir süredir çalışmaktayız. Tüm isteklerimize hızlı ve özgün bir biçimde başarılı içerikler yazdılar. Hakim olmadıkları konularda dahi ciddi araştırmalar yaparak bizlere çok profesyonel, doğru içerikler yazan öncelikle Ceyda Hanıma ve tüm Procvia ekibine teşekkür ediyorum. 

Ömer Faruk Karataş Filiz Grup

Procvia ekibi ağustos ayından beri sosyal medya hesaplarımı yönetmekte. Süreçten ve ilgilerinden cok memnunum. Sosyal medya yönetimi dışında basılı işlerimi de düzenli olarak Procvia ekibi yapıyor. Profesyonel bir şekilde hizmet veriyorlar. Her şey için teşekkür ederim

Burcu Atıcı Burcu Atıcı Güzellik Merkezi

Procvia ekibi her türlü çözüm olanağını size sunuyor, iş akışı boyunca sürekli iletişimde kalıyor. Ayrıca Volkan bey çok iyi iletişim becerileri olan birisi. Özverili ve yenilikçi çözümler sunuyorlar

Yunus Fidan Uniqodev
    İletişime Geç
    Konumumuz
    © 2023 Procvia | Tüm hakları saklıdır.